فهرست شعب

شعبه مركزی

آدرس وب : www.mft.info
توضیحات : شعبه مركزی مجتمع فنی تهران كه كلیه فعالیت های ستادی دپارتمانها و سیاست گذاری و نظارت بر امور را بر عهده دارد. كلیه دپارتمانهای آموزشی در این ساختمان مستقر می باشد.
شماره های تماس :
(+98) 21 2729 - شعبه
آدرس :
شعبه - ایران, تهران, تهران, سعادت آباد - خیابان دوم (عبقری) - بلوار بهزاد پلاك 12,
ایمیل :
info@mftmail.com - كاری

شعبه حافظ

آدرس وب : http://hafez.mft.info
توضیحات : شعبه حافظ بعنوان مركز تخصصی آموزش برق و الكترونیك در قلب بازار الكترونیك تهران قرار گرفته است. وجود كارگاه های مدرن در زمینه های الكترونیك ، طراحی دیجیتال ( AVR - ARM - FPGA ) ، دوربین مداربسته ، هیدرولیك ، برق خانگی و صنعتی ، اتوماسیون صنعتی ( PLC - Drive AC -HMI ) و سایتهای مدرن كامپیوتری و ابزار كمك آموزشی سبب شده است ، مدرسین ماهر مركز بتوانند با تمركز و تسلط بیشتری به ارایه مطالب خود بپردازند و كمك كنند فراگیران آسانترین راه یادگیری را تجربه كنند. در این مركز علاوه بر علوم برق و الكترونیك ، آموزشهای زبان خارجه و ICT نیز ارایه می گردد.
شماره های تماس :
آدرس :
شعبه - ایران, تهران, تهران, خیابان حافظ - نرسیده به جمهوری - كوی زرتشتیان پلاك 20,
ایمیل :

شعبه غرب

آدرس وب : http://west.mft.info
توضیحات : شعبه غرب در سال 1388 در منطقه ای پر تراكم بمنظور ارائه كلیه آموزشهای مهارتی مجتمع فنی تهران ایجاد گردید. آموزشهای ICT ، نرم افزارهای فنی و مهندسی ، علوم مالی ، زبان های خارجه ، كودك و نوجوان ، برق و الكترونیك و دوره بین المللی طراحی و دكوراسیون داخلی در این شعبه در حال اجرا می باشند.
شماره های تماس :
آدرس :
شعبه - ایران, تهران, تهران, خیابان آیت الله كاشانی - تقاطع پل حكیم و ستاری نبش خیابان مطهری پلاك 2,
ایمیل :
west@mftmail.com - كاری

شعبه ابن سینا

آدرس وب : http://ict.mft.info
توضیحات : این شعبه كه مركز تخصصی برگزاری دوره های ICT می باشد برگزاری دوره های برنامه نویسی ، شبكه های ماكروسافت و سیسكو ، دوره های تخصصی وب و ... را با بهره گیری از اساتید مجرب ارائه می نماید.
شماره های تماس :
آدرس :
شعبه - ایران, تهران, تهران, خیابان ولیعصر - بالاتر از شهید مطهری - خیابان ابن سینا پلاك 3,
12